Aktualności, Expekt

Nowa strona Expekt już dostępna

Nowa strona

Dobre wiadomości dla fanów kasyna Expekt. W internecie zadebiutowała już ich nowa strona internetowa. Po wielu latach doczekaliśmy się zatem unikatowej kontynuacji założeń, jakie wprowadzano przez cały ten czas. Czy czekają na nas nowości, świeże pomysły, a także dodatkowe promocje? Na tym etapie nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Udało się nam jednak przetestować kilka rozwiązań, jakie widoczne są w tej chwili.

Po pierwsze Expekt zainwestowało w nowoczesne rozwiązania. Nowa strona jest zatem absurdalnie szybka oraz responsywna. Oznacza to, że doskonale dopasuje się do każdego rodzaju urządzenia, jakie użytkujecie. Smartfon i tablet spiszą się idealnie, bez znaczenia na to, jakie oprogramowanie posiadacie. W lobby dostępne są opcje kasyna, zakładów sportowych (w tym na żywo) oraz pokera.

Piątkowe doładowanie

Musicie jednak mieć na uwadze, że Expekt nie jest dostępne we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jeśli przebywacie na terytorium Polski nie będzie możliwe wykorzystanie ich bonusów, które przygotowano z okazji premiery. A jest ogólnie co sprawdzać – powstał Marcowy pochód, który udostępnia premie na każdy dzień tygodnia. Możecie zatem liczyć na spore wsparcie i mnóstwo dobrej zabawy.

Jeśli jesteście zainteresowani nową wizytówką, wystarczy odwiedzić nasz link lub dobrze znany wam adres. Zostaniecie automatycznie przeniesieni dalej. Naszym zdaniem to jedna z ciekawiej opracowanych stron sieciowych z zakresu kasyn, dlatego bez wahania – polecamy!


Previous ArticleNext Article