Betchan, Promocje

Noworoczna loteria od Betchan

Zimowy wyścig

To wydarzenie, organizowane przez Betchan, trwa nadal. Dlatego też możecie dołączyć do zmagań. Noworoczna loteria, bo o niej mówimy, dostarczy wam nie lada przygód, szczególnie, że nagrody wydawane są co pięć dni. Kup swoje losy już dzisiaj i zawalcz o jedną z unikatowych, często bardzo kosztownych, nagród. O co walczycie tym razem? Czeka m.in. iPhone 11 Pro oraz Apple Watch, nie mówiąc już o nagrodach pieniężnych.

Noworoczna loteria wydaje nagrody co każde pięć dni. Przy tym wszystkim Betchan nie podał daty zakończenia wydarzenia, możemy zatem przypuszczać, że może trwać jeszcze do końca stycznia. Naturalnie po swoje prezenty możecie się zgłaszać za każdym razem, nawet jeśli w którejś turze uda się wam wygrać. Poza opisanymi bonusami czekają na was jeszcze ogromne paczki darmowych obrotów.

Codzienne nagrody

Aby w ogóle ubiegać się o swoje szanse, musicie dokonać depozytu na poziomie 40 złotych. Za każdą wpłatę na tym poziomie zgarniecie 1 los, przy czym kasyno nie ogranicza was w tym względzie w żaden sposób. Im zatem aktywniej gracie, tym większe szanse na końcowy sukces. Firma nagradza ponad 130 osób za każdym razem, zatem kto wie, może uda się wam sięgnąć po premie po kolei?

Na stronie organizatora znajdziecie nie tylko ranking nagród oraz tabelę zwycięzców. Dostępny jest też regulamin, który określa wszystkie kluczowe punkty, opisane powyżej. To lektura obowiązkowa, ale jednocześnie niezwykle przejrzysta. Bez trudu zatem rozgryziecie założenia Betchan i cieszyć się będziecie dostępną tam grą.

Powodzenia!


Previous Article