1xSlot, Promocje

Noworoczny turniej na wykończeniu

Noworoczny turniej

Już pojutrze skończy się kolejny etap tych niezwykłych zawodów. Noworoczny turniej wyda zatem następne nagrody ze swojej łącznej, ogromnej puli. Na śmiałków czeka łącznie 100 000 euro, z czego za pierwsze miejsce przysługiwać będzie aż osiem tysiaków. Jeśli interesuje was dobra kasa, a przy okazji chcecie się zmierzyć z innymi użytkownikami zarejestrowanymi na stronie, nie wahajcie się, działajcie już teraz. Czas naprawdę ucieka!

W każdej fazie nagradzanych jest siedemdziesięciu najlepszych graczy. 1xSlot, które odpowiada za cały ten temat, przyznało największą pulę nagród, jaką pamiętamy. Noworoczny turniej jest zatem bardzo ciekawym zagadnieniem, które nie powstałoby, gdyby nie bezpośrednie zaangażowanie firmy Spadegaming. To właśnie w ich wideo sloty musicie rywalizować, by w ogóle myśleć o głównej premii, która już na was czeka. Pełna tabela nagród jest oczywiście widoczna na stronie.

Turniej kasynowy

Ale zaraz, co w ogóle gracze muszą zrobić, by wygrać? Musicie uruchomić jedną z gier od wspomnianego studia. Są to przykładowo Heroes, Sweet Bakery, Dancing Fever oraz Magical Lamp. Pełna lista jest przy tym imponująca, dlatego też bez trudu znajdziecie pozycję odpowiednią dla siebie. Za każde 1€, które tu obrócicie, otrzymacie 100 punktów do rankingu generalnego. Oczywiście im więcej będziecie grać, tym bliżej samo zwycięstwo.

Zawody są bardzo proste w zakresie realizacji, a nagrody wydawane są zaraz po zakończeniu etapu. Możecie na bieżąco sprawdzać warunki i zasady, jak również premiowane pozycje z przypisanymi do nich dodatkami. To nie lada gratka dla łowców prezentów, dlatego polecamy bez wahania. Dzieje się!


Previous ArticleNext Article