AstralBet, Promocje

Paczka obrotów na weekend

Paczka obrotów

Jednodniowe promocje to wyjątkowa okazja do tego, by w krótkim czasie zapewnić sobie odpowiednio wysoki dodatek. Paczka obrotów, którą możecie dziś otrzymać od AstralBet, jest tego idealnym przykładem. Wszyscy wiemy, że dobrze jest należycie rozpocząć weekend, dlatego też nie ma co unikać dodatku. Sięgnijcie po niego już teraz. Poniżej udostępniamy szczegóły tejże akcji.

AstralBet przyznaje aż 50 free spinów do wykorzystania w Nirvanie. Aby zdobyć te środki, musicie do 23:59 doładować swoje konto kwotą od 100€. Już to wystarczy, by zapewnić sobie ekstra dodatek. Do wydarzenia należy się zapisać poprzez naciśnięcie przycisku dostępnego na stronie promocyjnej. Po dokonaniu wpłaty środki premiowe trafią do was natychmiastowo.

Musicie pamiętać, że wydarzenie aktywne jest tylko w piątki. Co ważne, promocja jest w pełni odnawialna, dlatego też skorzystacie z niej zawsze co tydzień. Całą gotówkę, którą wygracie za sprawą obrotów musicie następnie 35-krotnie (35x) obrócić. Dopiero wtedy będą to środki, jakie można wypłacić na swoje konto bankowe. Pozostałe zapiski regulaminu dostępne są na witrynie AstralBet, gdzie teraz was zapraszamy.

Przypominamy jednocześnie, że kasyno oferuje takie dodatki niemalże na każdy dzień tygodnia. O promocjach przeczytacie także u nas. Bądźcie na bieżąco, wygrywajcie jak najwięcej!


Previous Article