Betsson, Promocje

Podwójne bonusy Betsson – co dzień!

Podwójne bonusy

Jak pisze samo Betsson – graj w gry promocyjne i wspinaj się w rankingu. Taki powinien być cel każdego ambitnego gracza tego kasyna. Za swoje aktywności wygrywać będziecie mogli częściej niż do tej pory. Podwójne bonusy już czekają, a w ich puli dla przykładu 120 000 złotych. Nie mówimy zatem o drobniakach, lecz o puli, którą warto podzielić na kilka części. Niczym tort, na którego skosztowanie czekamy od samego początku imprezy.

Betsson działa na dwa sposoby. Z jednej strony otrzymacie codzienne nagrody, z drugiej cotygodniowy turniej. W tym przypadku tak zachęca się do działania: “Każdego tygodnia najlepszych 350 graczy otrzyma niesamowite nagrody gotówkowe. O miejsce w rankingu możesz walczyć, zdobywając najwyższe wygrane w rundzie w promocyjnych grach (dostosowane do wysokości zakładu).”

Potężne turnieje kasynowe na nową dekadę

Codzienne nagrody to ponad 18 500 złotych, które podzielone zostaną na aktywnych graczy firmy. Musicie jednak pamiętać, że rywalizować możecie jedynie przy promocyjnych grach, które określane są każdego tygodnia. Tym razem Betsson wybrał dziesięć następujących pozycji: Wolf Gold™, Mustang Gold™, Sweet Bonanza Xmas™, John Hunter Scarab Queen™, Pirate Gold™, Great Rhino™, Hercules and the Pegasus™, JokerJewels™,Greek Gods™, Buffalo King™.

Jeśli jesteście zainteresowani i przy okazji nie znacie jeszcze pełnego regulaminu. Koniecznie poznajcie warunki i zasady, które dopisano na stronie operatora. To zaledwie kilkanaście prostych punktów, które pozwolą wam lepiej poznać założenia i wygrywać jeszcze pewniej, niż do tej pory.


Previous ArticleNext Article