Betsafe, Promocje

Premie Betsafe rozchodzą się jak bułeczki

Premie Betsafe

“Czteromilionowy zrzut kasy”, jak czytamy w kasynie, to akcja trwająca aż do końca lipca. Premie Betsafe są z nami już dobrych kilka tygodni, ale wygląda na to, że zainteresowanie promocją wcale nie maleje. Nie ma się zresztą co dziwić, mówimy o potwornie dużej gotówce, która wydawana jest za realizację najprostszych celów. Inna sprawa, że każdego dnia na konta graczy trafia ponad 132 000 złotych. Dużo? Mało? Zadecydujcie sami.

Premie Betsafe to wydawanie pieniędzy za realizację postawionych przed wami celów. Wystarczy się zapisać poprzez stronę operatora, a potem obracać gotówką we wskazanych grach za nie mniej niż 1,60 zł od obrotu. Za każde obrócone w ten sposób 40 złotych otrzymacie 1 los do codziennej loterii. A tam ok. 4 500 nagród każdego dnia. Bez żartów, jest ich naprawdę tak dużo. Jeden szczęściarz wygra nawet 12 500 złotych.

Cadoola

Wszystko zależne jest od tego, jakie cele wyznaczone są na dany dzień. Przykładowo na ten piątek czekają na was dowolne gry slotowe. W sobotę będą to wszelkie gry ze strony Betsafe, a następnie, na koniec tygodnia, w niedzielę – ponownie każda gra slotowa. Wybór macie zatem naprawdę ogromny. Po zakończeniu tego cyklu kasyno może zmienić selekcję propozycji, aczkolwiek informacji w tej sprawie należy obserwować na ich stronie.

To właśnie tam znajdziecie zresztą również regulamin, w którym notuje się o wszelkich zagadnieniach powiązanych z codziennymi zrzutami gotówkowymi. Warunki i zasady są całkowicie proste i skupiają się tylko na zagadnieniach, które musicie zrozumieć.


Previous ArticleNext Article