Betsafe, Promocje

Push Gaming z nieprawdopodobną loterią

Wyścig kasynowy

Marzy Ci się wyjazd życia? Taki, warty np. 28 tysięcy złotych? No to w takim razie śpiesz na stronę Betsafe. Push Gaming, czyli deweloper odpowiedzialny za dostarczenie części oferty wideo slotów, przygotował loterię, która może odmienić twoje życie. Zresztą, nagród jest znacznie więcej, co tylko poszerza zakres możliwości, które otrzymujesz. Dołącz do batalii już teraz, nie trać czasu!

Gry zaliczone do tej promocji to Tiki Tumble, Jammin’ Jars, Fat Rabbit, Wild Swarm i Wild Wheel. Wszystkie pochodzą rzecz jasna od Push Gaming. Celem gracza jest gra w te tytuły i zbieranie losów. Za każde obrócone 80 złotych otrzymacie jedną szansę do loterii głównej, a ta odbędzie się tuż po zakończeniu wydarzenia, które trwa do północy 25-go marca.

Nagrodzonych zostanie łącznie 100 osób, z czego jeden szczęśliwiec sięgnie po wycieczkę do Ekwadoru. W jej skład wchodzi Nocleg, wyżywienie i wycieczki w ramach planu wyjazdu, pieniądze na wydatki: łącznie 2800 PLN (1400 PLN na osobę), loty z/do Ekwadoru z dowolnego europejskiego miasta, prywatny transport i wiele więcej. Pozostałe osoby mogą liczyć na nagrody gotówkowe czy też cenne gadżety.

Pełna lista promocyjna, jak również regulamin, dostępna jest na stronie Betsafe.


Previous ArticleNext Article