Expekt, Promocje

Rozbij bank w Expekt

Expekt

Do sprawy raz na jakiś czas warto wracać, by każdy z graczy wiedział, jak wielkie pieniądze skrywane są w kasynach internetowych. Jednym z operatorów, który przykłada do tego ogromną wagę, jest Expekt. Marka oferuje jackpoty progresywne, do tego z wyselekcjonowaniem kluczowych wideo slotów z tego zagadnienia. Nie braknie zatem ani Mega Moolah ani przykładowo Hall of Gods.

Samo to w sobie jest ogromnym prognostykiem. Czekają na was ogromne emocje i potężne kumulacje pieniężne. W połowie lutego mamy dla was ponad 40 milionów złotych do wydania. Wiele wskazuje na to, że w 2020 roku ponownie rządzić i dzielić będzie Mega Moolah oraz jego edycja ISIS, które obecnie gwarantują po ponad 16 milionów złotych. To bezapelacyjnie największe kumulacje początku roku.

Expekt

Mocno rozbito jackpota z Hall of Gods, dlatego z tego miejsca gratulujemy szczęśliwcowi. Parę baniek na koncie się przyda. Nie zrażajcie się jednak, wspomniany automat nadal oferuje ponad półtorej miliona złotych w puli progresywnej, dlatego możecie złapać za solidną porcję tej gotówki. Nie inaczej jest zresztą chociażby przy Mega Fortune, które na chwilę obecną wydaje ponad 5 milionów złotych.

Świetnie spisuje się klasyczne Arabian Nights, które przekroczyło wartość 2,6 miliona złotych. To jeszcze lepiej i więcej, niż w przypadku Divine Fortune oraz Super Fast Hot Hot, które w zestawieniu znajdują się tuż za podium. Jak zatem widzicie, jest tu o co się starać, szczególnie, że Expekt oferuje łącznie aż 26 gier z jackpotami progresywnymi. A to wartość wobec której nikt na pewno nie przejdzie obojętnie!


Previous Article