AstralBet, Promocje

Środowy bonus Oriona. Raz jeszcze?

Codzienne premie

Środowy bonus Oriona ponownie do waszej dyspozycji? Tak, jak najbardziej. AstralBet uczyniło z tej jednodniowej promocji akcję stałą. Tym samym to już kolejne wydarzenie trwające 24 godziny, które może was elektryzować w formie odnawialnej. Tym razem czeka na was 30 darmowych spinów, które wykręcić będzie można za sprawą wideo slota AstroMagic.

Wydarzenie trwa od północy aż do 23:59 i właśnie wówczas musicie dokonać wpłaty. Środowy bonus wymaga depozytu na poziomie 20 euro. Taka kwota aktywuje waszą premię free spinów, która zostanie wydana automatycznie. Nie musicie się po nią dodatkowo zgłaszać przez live czat – całość dostępna jest od ręki. Pamiętajcie jednak, że dodatek dostępny jest wyłącznie dla osób, które mają jedną wpłatę za sobą.

Zdobyte środki musicie obrócić 35-krotnie zanim zdecydujecie się je dalej wypłacić na swoje konto bankowe. To główny czynnik z regulaminu. Pełne zapiski dostępne są na stronie AstralBet, na którą rzecz jasna, jak zawsze, was odsyłamy. Trzymamy mocno kciuki za jak najwyższe wyniki!


Previous ArticleNext Article