Betchan, Promocje

Świąteczny maraton wciąż w grze? Tak!

Poziomy VIP

To już trzecia – i ostatnia – runda tego niezwykłego wydarzenia. Świąteczny Maraton od Betchan wciąż trwa i tym razem walczyć będziecie o 100 000 euro. Tak potężna pula nagród jest niejako ukoronowaniem pełnego zestawienia, które przygotowało kasyno. Firma zachęca swoich graczy, także tych przyszłych, którzy dopiero rozważają założenie nowego konta.

Zadaniem każdego z was będzie ukończenie czterech bazowych misji w grach Valley of the Gods, Hanzo’s Dojo, Baron Samedi oraz Vikings Go Berzerk. Za ich wypełnienie przy jak najlepszych dla siebie warunkach (ilość spinów) zyskacie punkty do rankingu generalnego. Świąteczny maraton od Betchan nagrodzi 800 pierwszych śmiałków, po czym dorzuci do tego jeszcze loterię w której wydawane będą nagrody premiowe od miejsca 1 do 1 000.

Bonusów jest znacznie więcej, a jednym z nich będzie… wyjazd na Malediwy! Całość tych zmagań przewidziana jest na okres od 1 do 6-go stycznia, natomiast samo losowanie odbędzie się dzień później. Już wówczas poznamy wszystkich i ostatnich zwycięzców akcji świątecznej.


Previous ArticleNext Article