Promocje, YoYoCasino

Turniej Live w ofercie YoYo

Top producent

Turniej Live z oferty YoYo, to cotygodniowe wyzwanie dla każdego zainteresowanego gracza tej marki. Wydarzenie nakierowane jest na produkty typu na żywo, gdzie zmagania prowadzone są z prawdziwymi krupierami. Jeśli zatem celujecie w ciekawe zadanie, to to będzie bez wątpienia właśnie takim. W puli nagród znalazło się 110 000 punktów gracza.

Same punkty budują i tworzą niejako wasz statut konta. Można je następnie wymieniać na prawdziwą gotówkę. Za pierwsze miejsce w najnowszym konkursie, który potrwa do końca tego tygodnia (10.03), przysługuje 20 000 punktów. Kto wygrywa? Osoba z największą ilością rozegranych rund w grach wymienionych na stronie YoYo. Jest ich 11, w tym oczywiście Bakarat czy Blackjack. Taki Turniej Live, to my rozumiemy!

Minimalny zakład na pojedyncze rozdanie wynosi w tych zawodach 0,30€. Bieżący ranking, przypisany do promocji, widoczny jest oczywiście na stronie kasyna. To właśnie tam znajdziecie najważniejsze informacje o tym jak grać, a także jak następnie wymieniać otrzymane punkty na realną gotówkę.

Trzymamy za was kciuki!


Previous ArticleNext Article