Promocje, Unibet

Turniej NetEnt do rozegrania na Unibet

Turniej NetEnt

Unibet przygotowało szalony turniej NetEnt na początek tego roku. Za jego sprawą marka wyda aż 100 000 złotych w nagrodach pieniężnych. Całość potrwa do końca tego tygodnia (jeszcze 5 dni!) i właśnie w tym czasie możecie się ubiegać o swoje szanse. Co najważniejsze, spróbujecie swoich sił w słynnych wideo slotach, które często są absolutnymi hitami światowymi. W co zatem zagracie i ile dokładnie można tu wygrać?

Gry brane tu pod uwagę pochodzą w całości od jednego studia deweloperskiego. Turniej NetEnt nawiązuje właśnie do tej firmy. Możecie zatem grać w takie gry jak Victorious, Twin Spin, Gonzo's Quest czy Starburst. W każdym przypadku mówimy o wielkim hicie. Celem gracza jest rozegranie co najmniej jednej rundy przy minimalnej stawce na spin wynoszącej 1 złotych. Jeśli obrót będzie zwycięski – traficie automatycznie do rankingu uczestników.

Codzienne obroty

Liczy się tu pojedyncza wygrana z jednego spinu, co oznacza, że nawet jedna szansa daje wam realną możliwość wygrania całych zawodów. A pula dla zwycięzcy to aż 15 000 złotych. Pieniądze o które zawalczycie będą duże nawet na dalszych pozycjach, dlatego powinniście próbować od razu, nawet jeśli nie dysponujecie wielkimi środkami. Nigdy nie wiecie, kiedy może się do was uśmiechnąć szczęście.

Zawody zaoferowane przez Unibet to zaledwie jeden krok, który możecie teraz zrealizować. Marka pokusiła się o cały dział turniejowy, dzięki czemu okazje tego typu będą dla was dostępne przez cały 2020 rok. Skorzystać z nich można za każdym razem, wystarczy mieć tu aktywne konto na ich stronie. Pamiętajcie także o przypisanych regulaminach, bowiem to one określają warunki i zasady, jakimi należy się kierować.


Previous Article