1xSlot, Promocje

Turniej smoka na 1xSlot

Magiczne przygody

Aż do 22.03 potrwa Turniej smoka, czyli kolejne wydarzenie 1xSlot, które może wam zapewnić gotówkę do dalszej zabawy. Kasyno doskonale uzupełnia swoją ofertę, co sprawia, że ze świecą szukać choć jednego dnia na ich witrynie, kiedy nie możecie spełnić swoich pasji. Cieszymy się tym bardziej, że znowu zachęcimy was do naprawdę wciągającej rywalizacji. W puli czeka aż 10 000€!

1xSlot nagrodzi stu najlepszych użytkowników swojej strony, z czego numer jeden wyjdzie z tej batalii bogatszy o 3 000€! Celem każdego z was będzie rywalizacja w wideo slocie Dragon Pearls. Za każde wygrane spiny otrzymywać będziecie punkty, zależne bezpośrednio od przelicznika stawki za grane rozdanie. Jeśli wygracie tysiąckrotność stawki, sięgniecie jednorazowo po 5 000 oczek. A to tylko jedna z pięciu propozycji przeliczania od kasyna. Turniej smoka pod tym względem prezentuje się naprawdę korzystnie.

Minimalna stawka za jedną rundę, zaliczana do konkursu, to 1€. Musicie przy tym wykręcić co najmniej 100 rozdań, by zostać włączony do wydarzenia. 1xSlot zaprasza do rejestracji i do zapisywania się do samego konkursu. Wystarczy mieć konto i odrobinę chęci. A potem, kto wie, może kilka spinów zapewni wam nie lada kasę na weekend?


Previous ArticleNext Article