Promocje, Unibet

Turniej Unibet na wykończeniu

Turniej Unibet

Na rynku pojawiła się kontynuacja słynnego wideo slota. Agent Jane Blonde Returns jest jedną z tych gier, która na pewno się wam spodoba. Bazuje na niezwykłej propozycji, która rozgrywana jest z wielką chęcią od dobrych kilku lat. Dlatego też Turniej Unibet nie jest dla nas zaskoczeniem. Przeciwnie, jego obecność można było przewidzieć. Dołączcie zatem do batalii, póki macie jeszcze na to szansę…

Zawody kończą się jutro na minutę przed północą. Warto zatem szybko poznać regulamin i włączyć się do zabawy. Turniej Unibet opiera się teraz na rywalizacji w tej jednej grze. Co jest celem gracza? Przy odrobinie szczęścia wystarczy jeden obrót, liczy się bowiem to, by rozegrać ten jeden i zyskać za jego sprawą możliwie najwyższą wygraną. Wasz obrót musi być warty co najmniej 0,50 zł.

Pula nagród w tym przypadku to aż 30 000 euro, z czego za pierwsze miejsce zgarniecie aż 20 000 złotych w gotówce. Jest to zatem rywalizacja warta grzechu. Nie zwlekajcie, zwłaszcza, że Agent Jane Blonde Returns jest grą wciągającą i pasjonującą, bazującą na systemach, które rozwijane były przez ostatnie lata.

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article