Betsafe, Promocje

Wielka promocja Betsafe kończy się dziś!

Zwrot gotówki

To były naprawdę pasjonujące miesiące! Betsafe w tym czasie zorganizowało nagrody warte kilka milionów. Dziś ich wielka promocja się kończy, co nie znaczy jednak, że utraciliście ostatnią szansę do wzbogacenia się. Przeciwnie, jeśli się pośpieszycie, ten dzień może się okazać znacznie przyjemniejszy niż sobie to zakładaliście. Wciąż trwa bowiem cotygodniowy turniej, gdzie za pierwsze miejsce czeka aż 20 000 złotych w gotówce!

Wielka promocja kończy się dziś o 23:59 i tylko do tego czasu możecie się ubiegać o miejsce wśród 350 szczęśliwców z tego tygodnia, którzy wywalczą swoje premie. Aby piąć się w zestawieniu Betsafe, musicie grać w jeden z udostępnionych wideo slotów za prawdziwe pieniądze. Oznacza to oczywiście tyle, że potrzebujecie do tego konta na stronie operatora. Każde obrócone 2 złote będzie wam gwarantować punkty do zestawienia. W jakie automaty musicie w ogóle zagrać?

Loteria kasynowa
Wolf Gold

Lista ta zmieniała się wraz z każdym tygodniem. Obecnie konieczne jest granie w takie tytuły jak Wolf Gold, Mustang Gold, Sweet Bonanza czy Pirate Gold. Pełna lista dostępna jest na stronie, podobnie zresztą jak zestawienie nagród, które będzie wam przysługiwać w zależności od waszej aktywności. Nawet jednak jeśli znajdziecie się na 350 miejscu, wciąż wygracie 80 złotych, co będzie miłą niespodzianką i nagrodą za podjęte starania. Łączna pula to 120 000 złotych.

Więcej informacji regulaminowych znajdziecie w warunkach i zasadach dopisanych do oferty promocyjnej kasyna. Zapraszamy do krótkiej lektury, ale przede wszystkim do samej gry. Trzeba pamiętać, że dziś naprawdę ostatni dzień na podjęcie swoich działań. Czas ucieka nieubłagnie!


Previous ArticleNext Article