1xSlot, Promocje

Wielkanocny turniej od kasynowego potentata

Wielkanocny turniej

Boongo to jedno ze studiów deweloperskich, które odpowiada za dostarczanie wideo slotów do kasyna 1xSlot. To właśnie za ich sprawą powstał wielkanocny turniej. Łączna pula nagród budzi tu podziw, bowiem jak poinformował organizator, przygotowano dla uczestników aż 40 000 euro w gotówce. Kto sięgnie po tak dużą kasę? Jakie macie szanse i co w ogóle musicie zrobić? Wyjaśniamy na dalszym etapie.

Wielkanocny turniej może dać wam sporo zabawy, szczególnie, że nakierowany jest na wideo sloty, które do tej pory mogły być wam obce. Są to w pierwszym etapie 15 Golden Eggs, God`s Temple Deluxe, Book of Sun, 88 Dragon, Vikings Gods Gold, Dragon Pearls, 777 gems, Poisoned Apple. W drugim gry automatycznie się wymieniają. Pierwszy z nich potrwa od 18 do 22. kwietnia, dlatego na chwilę obecną radzimy skupić się właśnie na nim.

Liczy się tu maksymalny stosunek wygranej do granej stawki. 1xSlot przygotowało w tej sprawie odpowiedni przelicznik, który znajdziecie na ich stronie. Ważne dla samych graczy jest to, że nagrodzonych zostanie 100 osób, z czego ta najlepsza wywalczy aż 5 000€ w gotówce, co jest nagrodą nietypową dla tego kasyna. To być może najlepsza okazja do wygranej w tym kwartale. Nie zwlekajcie zatem i próbujcie już teraz.

Zapraszamy!


Previous ArticleNext Article