Betsson, Promocje

Wielkie rozdanie gotówki Betsson

Rozdanie gotówki

Akcja Wielkie rozdanie gotówki to, na co czeka każdy zaangażowany gracz kasynowy. Zrobi się jeszcze cieplej, kiedy dowiecie się, że do wygrania aż 4 000 000 złotych. Tak potężna pula nagród przekona nawet największych sceptyków. Trzeba zatem przyznać, że Betsson robi to naprawdę dobrze, a wy możecie oczekiwać doskonałych emocji – co dzień aż do 29 czerwca tego roku. Sprawdź jak dołączyć do walki o potężną kasę w sieci.

Całe wydarzenie i rozdawanie gotówki bazuje na prostym systemie. Gracze muszą się zapisać do promocji, a następnie rozegrać za prawdziwe pieniądze gry z udostępnionej listy. Za każde 1,60 zł obrotu, otrzymacie jeden los do loterii. W ciągu jednego dnia możecie ich wywalczyć nawet setkę. Na co się przełożą? Cóż, po zakończeniu danej edycji odbywa się szybkie losowanie, a tam 4 500 nagród, z czego ta główna o wartości 12 500 złotych.

Dyniowe zawody

Wygląda dobrze, prawda? Szczególnie jeśli założymy przypadek w którym zagracie za 1,60 i wygracie od razu premię główną. A jest to przecież możliwe i Betsson doskonale kojarzy takie przypadki ze swojej strony. Warto jednak na tym etapie pamiętać, w jakich grach rywalizować. Każdego dnia tytuły z listy się zmieniają. Przykładowo dziś, w poniedziałek, czeka na was dowolna gra slotowa. Później będą to hity na żywo czy nawet ruletka. Pełna lista na stronie operatora.

To właśnie tam znajdziecie również regulamin z jego warunkami i zasadami. Warto się z nimi zapoznać, bowiem to one określają niejako poziom trudności i wszystkie cele, jakie będą was dotyczyć. Lektura obowiązkowa. Po zapoznaniu się z tekstem dołączcie do zabawy. Każdego dnia czeka mnóstwo nagród, a wy możecie wygrywać dosłownie co 24 godziny!

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article