Betsafe, Promocje

Wiosenne kręcenie od kasyna Betsafe

Wtorkowy wyścig

Kojarzycie kalendarze bonusowe? Wiosenne kręcenie od Betsafe opiera się właśnie na takim zestawieniu. To codzienne dodatki, które w zależności od waszych możliwości, będzie można aktywować każdego dnia. Przykładowo na początku tego tygodnia czekało na was doładowanie gotówkowe. Co będzie to w ten weekend? Wystarczy szybko przejść na stronę i spełnić jeden opisany tam warunek.

Wiosenne kręcenie jest prostą promocją, która odbywa się na następujących zasadach. O północy otwierany jest dodatek, który aktywny będzie do 23:59 tego samego dnia. Po upływie tego czasu jest on wyłączany i zamieniany przez kolejne. W ten sposób Betsafe wydawało w tym tygodniu reload bonusy, ale też ogromne ilości free spinów. Listę nadal możecie sprawdzać za sprawą ich witryny.

Weekendowe zadania dostępne są tymczasem już od wczoraj. Z tego dzisiejszego korzystać będzie można w sobotę oraz niedzielę. W poniedziałek zdobędziecie z kolei nową porcję wirtualnych drzwi, które będzie można otwierać. My jednak na tym etapie polecamy sprawdzić bieżący dodatek – czy są to free spiny, cashback, turniej, a może kolejny reload bonus? Przekonajcie się od razu!

Pamiętajcie, że wydarzenie ma swój wewnętrzny regulamin, który dodatkowo uzupełniają warunki i zasady przypisane bezpośrednio do akcji dziennej. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article