Betsson, Promocje

Wyścig Betsson na początek 2020

Wyścig Betsson

Wyścig Betsson to idealne wdrożenie w nowy rok. Kasyno internetowe przygotowało i wdrożyło zagadnienie, które podzielono na odpowiedni harmonogram. Za jego sprawą przez najbliższe trzy tygodnie będziecie mogli zmagać się w dodatkowych turniejach i premiach. Każdy z takich tematów gwarantuje odpowiednie doładowania, od gotówkowych przez darmowe obroty. Pojawi się także specjalny bonus, o którym przeczytać można poniżej.

Z okazji nowego roku gracze tej marki otrzymali wieloetapowy wyścig Betsson. Zapewnia on w pierwszej kolejności bonus od doładowania na poziomie 100% do 200 złotych. Następnie, przez kolejnych kilka tygodni, sięgać będziecie po odpowiednie wzmocnienia. Aby po nie sięgnąć, musicie się jednak zapisać do promocji. Wystarczy do tego – dosłownie – jedno kliknięcie. W harmonogramie z tym powiązanym widnieje obecnie pięć dodatków. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z każdego.

Pierwsza akcja trwa od 6-go stycznia i zostanie zakończona 12-go dnia tego miesiąca. Za jej sprawą otrzymacie dodatki w postaci spinów, co Betsson tłumaczy następująco: “Za każde 400 PLN obrócone w grach NetEnt, otrzymasz 25 darmowych spinów w Mega Fortune Dreams. Łącznie możesz zdobyć nawet 200 darmowych spinów!” – naturalnie po wykończeniu tego dodatku, możecie sięgać po kolei, które startują dzień po zakończeniu jednego etapu.

W promocji obowiązuje prosty regulamin, który pokazuje wam m.in. to, w jakich wideo slotach zrealizujecie darmowe obroty oraz w jakich grach w ogóle musicie grać, by sięgnąć po swoją premię. Warunki i zasady są niezwykle przejrzyste, zatem nie będzie z nimi kłopotów.

Powodzenia!


Previous Article