Betsson, Promocje

Wyścig Live od Betsson

Wyścig Live

Deal or No Deal to jedna z najnowszych gier Betsson. Dlatego też ten wyścig live jest dla nas kompletnym musikiem w zakresie udanej rozgrywki sieciowej. Marka zachęca do zawodów, zwłaszcza, że w grę wchodzą aż cztery kolejne turnieje, a nagroda główna to dokładnie 8 000 złotych. Dołącz już teraz i zacznij swoją dominację jak należy!

Omawiany przez nas wyścig live podzielony został tak, by dostarczać nam cztery części emocji, każdorazowo w grze Deal or No Deal. Jest to złożony tytuł, który łączy w sobie losowe rundy kwalifikacyjne oraz rundy zwiększające wygraną. Pozycja ta dostępna jest wyłącznie w kasynach z Betsson Group, dlatego zyskacie tu także ekskluzywność i bardzo złożony system, który zadowoli wymagających graczy.

Ostatnie dwa pozostałe nam turnieje odbywają się w dniach od 13 do 16 i od 17 do 19 maja. W tym czasie zdobywać będziecie punkty za trzy konkretne rozdania, które możecie uzyskać. Najkorzystniejszy jest tu “Deal” za 200 złotych, który zapewni 3 oczka do zestawienia ogólnego. Łącznie w ten sposób kasyno nagrodzi 50 najlepszych graczy. Czy będziesz nim także i ty?

Przekonajmy się!


Previous ArticleNext Article