Play Fortuna, Promocje

Wyścig nagród dla graczy Play Fortuny

Mnożniki kasynowe

Wystartował właśnie ostatni etap tego zdarzenia. Potrwa on do 5-go maja tego roku. Wyścig nagród opiera się na spinowaniu przy wideo slotach, co może wam zapewnić punkty do generalnego rankingu. Nie będzie o nie łatwo, dzięki czemu cała zabawa nabiera smaczków i nagrodzi jedynie prawdziwych farciarzy. A jest o co się starać, szczególnie, że łączna pula propozycji Play Fortuny wynosi tu – bagatela – 75,000€ w gotówce!

W każdym etapie zawodów Play Fortuna wyznaczała szereg automatów, w których rywalizacja w ogóle była możliwa. Musieliście przy nich grać za min. 1,50€ od obroty. Punkty zdobywaliście za sprawą zwycięskich spinów, które przyznawały wam co najmniej 20-krotnie większe wygrane od waszego zakładu. Na tym zresztą polegał haczyk – nie każde zwycięstwo dawało wam oczka do rankingu.

Zdobywaj punkty

Tak samo jest i w tym przypadku. Musicie zatem być nie tylko aktywni, ale też liczyć na pokaźne wygrane. Z jednej strony zatem walczycie o naturalnie wysoką kasę, z drugiej – o dodatki wynikające z rankingu. Warto zatem pilnować swojego współczynnika, co generalnie streszczono następująco: “Współczynnik dla gier bonusowych jest wyższy niż w standardowych gracz kasyna PLAY FORTUNA. Współczynnik dla gier bonusowych w wyścigu “Chwila kręcenia” wynosi x4 w stosunku do zwykłego współczynnika zakładu.

Więcej informacji na temat tego bardzo rozbudowanego turnieju, jak również rozpiski gier i nagród przypisanych do danej lokaty, znajdziecie na stronie operatora. Gorąco polecamy, podobnie zresztą jak inne trwające tam teraz akcje. Jest w czym przebierać.

Powodzenia!


Previous ArticleNext Article