PlayAmo, Promocje

Zimowy wyścig w ofercie Playamo

Zimowy wyścig

Przed nami wciąż dwie fazy tych niezwykłych zawodów, a tam po 85 tysięcy złotych oraz przeszło 20 000 darmowych obrotów. Taka wartość zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających graczach. Dlatego też zimowy wyścig to temat, do którego chcielibyśmy z uśmiechem na twarzy wrócić. Obecne rundy skrywają jeszcze wielkie możliwości naprawdę żal by było je ominąć. Przekonajcie się, dlaczego będziemy ich wyłącznie chwalić.

Piąta, obecna runda, potrwa do 23-go stycznia, następna wystartuje tego samego dnia i zostanie zakończona 3-go lutego. W tym czasie gracze muszą się ubiegać o swoje punkty. Należy o nie walczyć za sprawą gry w dowolnie wybrane wideo sloty z oferty PlayAmo. Zimowy wyścig niekoniecznie musi być nakierowany na gry typu Merry Xmas, dlatego też śmiało wybieracie automaty zgodnie z waszym gustem.

Punkty przyznawane są na zasadzie obrotu gotówkowego. Zagranie za 1€ zapewni wam 1 punkt do zestawienia generalnego. Im więcej oczek, tym oczywiście lepiej dla was. Na stronie organizatora widoczny jest dokładny ranking, jak i lista nagród do niego dopisana. Najlepszy z użytkowników sięgnie po zawrotne 24 000 złotych w gotówce, co jest jedną z wyższych nagród pieniężnych w historii PlayAmo.

Sprawdzajcie dokładnie jak wygląda wasza pozycja w zestawieniu, ale też przeczytajcie regulamin. To podstawowe zagadnienia warunków i zasad, jakie należy przejrzeć. Dzięki nim bez trudu zrozumiecie mechanikę zabawy, po czym do niej dołączycie. Nie zwlekajcie, tu naprawdę szkoda czasu!


Previous Article