Betsafe, Promocje

Zrzuty wygranych w ofercie Betsafe

Zwrot gotówki

Generalnie zrzuty wygranych od Betsafe to promocja, którą aktywujecie za sprawą trzech kroków. Po pierwsze, grajcie w gry objęte bonusem. Po drugie, rywalizujcie przy rankingu dopisanym do akcji. I ostatecznie – po trzecie, poluj na codzienne nagrody. Masz tu szansę na wywalczenie części z puli 6 000 000 złotych. Jak zatem widzicie, kwota jest ogromna i zrobi wrażenie nawet na typowym high rollerze. Chcesz poznać szczegóły?

Wydarzenie ma generalnie dwa etapy. Są to cotygodniowe loterie i codzienne zrzuty wygranych. Tylko od was zależy, czy dołączycie do akcji i spróbujecie swoich sił w pojedynczych wydarzeniach. Dostanie się tam jest przy tym bardzo proste. Co tydzień Betsafe wyda aż 350 nagród z loterii, gdzie to główne miejsce nagrodzone zostanie kwotą 20 000 złotych. W codziennych zrzutach z kolei liczyć można niemalże na setkę nagród, w tym pakiety po 4 000 zł.

Loteria kasynowa
Wolf Gold

Każdy etap zawodów – warto sprawdzić pełną rozpiskę na stronie Betsafe – to zawsze dziesięć pozycji. Tym razem są to Wolf Gold™, Mustang Gold™, Sweet Bonanza™, John Hunter Scarab Queen™, Ancient Egypt Classic™, Chilli Heat™, Extra Juicy™, Diamond Strike™, Buffalo King™, Honey Honey Honey™, Release the Kraken™, Super 7s™.

Aby mieć szansę wygrać, musicie grać za prawdziwe pieniądze, gdzie pojedynczy obrót wynosić będzie nie mniej niż 2 złote. Na tej podstawie otrzymywać będziecie punkty do loterii i swoje losy, jakie po danym dniu zamienić można na nagrody. Naturalnie funkcjonuje tu pełen regulamin, do lektury którego zachęcamy teraz śmiałków.


Previous ArticleNext Article