LSbet, Promocje

Zwrot gotówki (cashback) od LSbet

Promocja blackjack

Każdy lubi cashback i nic w tym dziwnego. Zwrot gotówki przyjmujemy z radością, jednocześnie w pełni świadomi, że przecież w kasynie nie zawsze się wygrywa. Dlatego też promocja LSbet będzie ciekawym uzupełnieniem tygodnia. Co ważne, promocja ta jest całkowicie odnawialna, co w praktyce oznacza, że możecie na nią liczyć co tydzień. Do waszej kiesy trafi w ten sposób 10% środków utraconych między piątkiem a czwartkiem.

Sam zwrot gotówki może wam zapewnić min. 200 złotych i już taka kwota zagwarantuje wam dodatkowe środki od LSbet. Jeśli zatem aktywnie gracie przy produktach tego kasyna, jak najbardziej powinniście się o nie ubiegać. Te naliczane są zawsze między piątkiem a czwartkiem i wypłacane są w piątek nowego tygodnia. W ten sposób trafi do was nawet 500 złotych na dalszą rozrywkę. O przyznaniu dodatku zostaniecie poinformowani mailowo.

Kasynowy lunch

Sam cashback jest tu uzupełnieniem pełnego programu bonusowego kasyna LSbet. Możecie przy tym zyskać także dodatkowe uzupełnienia z tytuły gry na żywo czy poprzez doładowania gotówkowe. Nie możecie jednak dodatków łączyć, o czym w pełni przeczytać można za pośrednictwem strony operatora i organizatora. Dostępny jest tam także regulamin takiego wydarzenia.

Wszystkich chętnych zapraszamy na stronę i jednocześnie przypominamy, by zawsze czytać warunki i zasady. Są w pełni obligatoryjne i nie ma od tego żadnych odstępstw. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article