Betsafe, Promocje

Zwrot gotówki idealny na weekend

Zwrot gotówki

Jak często gracie w kasynie na żywo? To bardzo ciekawe urozmaicenie codziennej zabawy. Spotkacie tam prawdziwych krupierów, którzy nie tylko wprowadzą was do rozgrywki, ale też będą waszymi rywalami o prawdziwą kasę. I właśnie wówczas, jeśli nie uda się ich pokonać, możecie liczyć na zwrot gotówki. Betsafe opracowało weekendową promocję, którą zaskoczy najbardziej wymagających graczy, oczekujących kolejnych szans na odniesienie sukcesu.

Jak zatem odebrać swój cashback od Betsafe? W pierwszej kolejności zapisz się poprzez naciśnięcie zielonego przycisku na stronie kasyna. Od piątku do niedzieli rozegraj co najmniej 50 rund, gdzie każda o nie niższej wartości niż 5 zł. Jeśli ci się nie uda i przegrasz, marka wypłaci ci zwrot gotówki na poziomie 10% aż do kwoty łącznej na poziomie 500 złotych. Operator dokładnie tłumaczy jak wylicza wszelkie kwestie związane z wypłatami. Opisane jest to tak: “Cashback 10% wyliczany jest tylko na podstawie przegranych netto. Cashback wyliczany jest na podstawie sumy wszystkich zakładów dokonanych w trakcie promocji, pomniejszonej o sumę wygranych. Przykładowo, przy 600 PLN przegranych netto, gracz otrzyma w najbliższy poniedziałek 60 PLN, jeśli spełnią warunek rozegrania co najmniej 50 rund gry.

Wtorkowy wyścig

Co bardzo ważne, promocja jest w pełni odnawialna. W praktyce oznacza to, że możecie z niej korzystać zawsze raz w tygodniu, dokładnie na takich samych zasadach. Jeśli macie w tym kontekście jakiekolwiek uwagi lub zastrzeżenia, warto je porównać z regulaminem, który znaleźć można na stronie bonusu w kasynie Betsafe. Dzięki temu unikniecie niedomówień i szybciej spełnicie swoje pasje hazardowe.

Jednocześnie przypominamy, że Betsafe udostępnia także promocję powitalną, która gwarantuje tu naprawdę spory zastrzyk gotówki. Polecamy przyjrzeć się zagadnieniu i nie tracić czasu. Niech ten weekend okaże się naprawdę wyjątkowy!


Previous Article