Aktualności, Expekt

Aktualny jackpot na Expekt znowu szokuje!

Kumulacje kasynowe

Do tematu staramy się wracać sukcesywnie, bo Expekt naprawdę ma się czym chwalić. Aktualny jackpot w kasynie sięgnął już 45 milionów złotych i być może jeszcze przed weekend uda się tę wartość znacznie powiększyć. Wszystko zależy jednak od aktywności graczy i ich szczęścia. Kto wie, być może właśnie dziś Polak sięgnie po lwią część tego dania? Wiecie ile wynosi potencjalnie największa nagroda?

Głównym daniem w tym przypadku będzie Mega Moolah ISIS, którego kumulacja przekroczyła już 14 milionów złotych. Aktualny jackpot to jednak znacznie więcej gier, z czego przede wszystkim waszą uwagę przykuję Hall of Gods, Mega Moolah, Arabian Nights, Mega Fortune, Super Lucky Frog oraz Super Fast Hot Hot. Zapewne mówilibyśmy jeszcze o większych pulach, gdyby nie fakt, że jeden z wspomnianych wideo slotów zaliczył ostatnio wielomilionową wypłatę.

Expekt zaprasza, szczególnie, że wciąż do dyspozycji graczy jest promocja powitalna oraz cały kalendarz bonusów, który możecie realizować między poniedziałkiem a piątkiem. Wybierzcie automaty, które interesują was w szczególności i do dzieła!


Previous ArticleNext Article