1xSlot, Promocje

Kryptomagia jako turniej 1xSlot

Kryptomagia

Jeśli mówimy o turniejach kasynowych, to w pierwszej kolejności do głowy przychodzi nam właśnie 1xSlot. O ofercie tej kategorii piszemy wam każdego tygodnia i dzieje się to nie bez powodu. Ich aktywność na tym etapie jest absolutnie wyjątkowa i nie możemy jej pomijać. Kolejnym przykładem ciekawego wdrożenia jest Kryptomagia – zawody organizowane przy współpracy ze studiem True Flip.

W puli nagród znalazło się 2 000€, z czego numer jeden sięgnie aż po 750€ w gotówce. Nagrodzonych zostanie zaledwie pięć osób, zatem jest to niezwykła okazja do tego, by przytrzeć nosa potencjalnie zainteresowanym użytkownikom. Chcecie wygrać? Zatem Kryptomagia czeka na was już w tej chwili. Zawody skończą się dziś o północy, zatem o swoje szanse musicie zawalczyć już teraz. Jak je w takim razie w ogóle zdobyć?

Cel jest jeden: gra w takie gry jak Mining Factory oraz Robby the Ilussionist. Za każde obrócone tam 1€ otrzymacie 100 punktów do rankingu generalnego. 1xSlot kusi, bo wystarczy grać aktywnie, by realnie mieć szansę na wygraną. Minimalna ilość rund, którą należy tu rozegrać to 50 i już wówczas zostaniecie zaliczeni do systemu. Kto wie, może tyle wystarczy? Próbujcie koniecznie.

Na stronie kasyna dostępny jest pełny, aczkolwiek bardzo krótki regulamin. Dowiecie się tam, jakie stawki wliczane są do gry oraz co musicie robić dokładnie, by zwyciężyć. Gorąco polecamy, szczególnie, że to nie koniec wiadomości od tego operatora na ten tydzień!


Previous Article