Aktualności, NetEnt, Slots

Najpopularniejsze gry w kasynach online Maj 2016

Najpopularniejsze gry w kasynach online

Najpopularniejsze gry w kasynach online to cykl który zapoczątkowaliśmy już jakiś czas temu. Jednak z racji innych projektów związanych z kasyna-promocje takich jak zbudowanie bazy wiedzy o automatach hazardowych musieliśmy ten cykl zarzucić.

Teraz jednak wracamy z naszym co miesięcznym cyklem który odpowie Wam na pytanie: Jakie gry hazardowe są najpopularniejsze w Polsce? Na jakiej zasadzie budujemy nasz ranking? Otóż dzięki uprzejmości kasyn online z naszego rankingu kasyn otrzymujemy co mięsięczne zestawienie najpopularniejszych gier – czyli takich z największą ilością rozegranych rund/spinów. Zbieramy informacje i na jej podstawie jesteśmy w stanie określić średnią. Poniżej zobaczycie Najpopularniejsze gry w kasynach online w tym miesiącu!

 Najpopularniejsze gry w kasynach online w tym miesiącu:

 1. Starburst – NetEnt
 2. Twin Spin – NetEnt
 3. Fruit Shop – NetEnt
 4. Sizzling Hot Deluxe – Novomatic
 5. Jackpot 6000 – NetEnt
 6. Gonzo's Quest – NetEnt
 7. Big Bad Wolf – QuickSpin
 8. Mega Fortune Dreams – NetEnt
 9. Reel Rush – NetEnt
 10. Piggy Riches – NetEnt
 11. Wild Water – NetEnt
 12. Mega Joker – NetEnt
 13. Spin and Win – Play'N GO
 14. Firestorm – QuickSpin
 15. Mega Joker – NetEnt

Pokusimy się o krótki komentarz. Po pierwsze jeśli chodzi o gry slotowe – król jest tylko jeden, aż 35% rozegranych wszystkich rund przypada na Starburst. Polacy jak i cała europa kochają tę grę i to przy niej spedząją najwięcej czasu. Najpopularniejsze gry w kasynach online są też zdominowane przez jednego producenta – skandynawskiego NetEnt (NetEntertainment). Szokiem dla Nas jest brak jakiejkolwiek gry stołowej! Czyżby Polacy pogonili za zachodnimi trendem i przerzucili się tylko na sloty? O tym przekonamy sie już za miesiąc w następnym zestawieniu:- )

Wszystkie wymienione powyżej gry są dostępne w kasynach z naszego ranking kasyn online


Previous ArticleNext Article