1xSlot, Promocje

Turniej AGames od 1xSlot

Turniej AGames

Jeśli mówimy o 1xSlot, to w pierwszej kolejności zawsze nasuwać się nam będą zawody. Obecny turniej AGames jest tego zresztą świetnym przykładem. To już kolejna propozycja stworzona przy współpracy ze znanym studiem deweloperskim. W puli nagród znalazło się 1,500€ i właśnie o takie środki będziecie się obecnie ubiegać. Jak je zdobyć?

1xSlot wyznaczyło kilka automatów przy których musicie grać za prawdziwe pieniądze. Są to The Money, Vikings Frozen Gods, Egypt Story, Book of Treasures, Kingdom of Glory, Stellar, Angels vs Demons. Turniej AGames będzie was nagradzał setką punktów za każde 1€, które wygracie przy wspomnianych tytułach. Im więcej oczek wpadnie na wasze konta, tym oczywiście lepiej.

Każdy chętny gracz musi zagrać co najmniej 50 rund, aby trafić do zestawienia konkursowego. Całość wydarzenia potrwa do 27-go marca włącznie i do tego czasu możecie się ubiegać o punkty. AGames z ich hitami jak Vikings Frozen Gods będzie dla was ciekawym rozwiązaniem, które na pewno dobrze jest poznać.

Za pierwsze miejsce przysługiwać wam będzie 500€. Nagrodzonych będzie dokładnie pięć osób, zatem nagrody spadają o 100€ z każdym kolejnym miejscem. Pełen regulamin znajdziecie na stronie. Te warunki i zasady są obligatoryjne dla wszystkich uczestników.


Previous Article