Betsson, Promocje

Wakacyjne promocje wciąż trwają. Korzystaj!

Darmowe obroty

Wakacyjne promocje od Betsson to aż cztery okazje do otrzymania premii tygodniowo. Jeśli zatem żar za oknami wciąż was nie roztopił, zapoznajcie się z akcją, która od przyszłego poniedziałku ponownie dostarczy wam nie lada radości. Czekają darmowe zakręcenia, ale też bezpośrednio doładowania gotówkowe. Chętni na takie przygody? Zatem zapraszamy:

Akcja działa następująco. Między poniedziałkiem a czwartkiem każdy zainteresowany ma prawo do skorzystania z codziennego dodatku. Przykładowo już w pierwszy dzień tygodnia, jeśli dokonacie depozytu o wartości 80 złotych, zdobędziecie dzięki temu bonus o połowie wartości wpłaty, tym samym do dyspozycji otrzymacie 120 złotych. Wakacyjne promocje dopiero się jednak zaczną.

We wtorek zdobędziecie 10 darmowych spinów, z kolei w środę doładowania gotówkowe w wysokości 40 złotych. Na czwartek przewidziano jeszcze kolejnych 20 złotych. Wszystkie te środki pomogą wam w zdobyciu większych nagród pieniężnych. Zachęcamy do odwiedzenia witryny Betsson i trzymamy kciuki!


Previous ArticleNext Article