Promocje, Unibet

Codzienny turniej w kasynie Unibet

Turniej Windfall

Codzienny turniej od Unibet to wielkie możliwości. Internetowe kasyno zaoferowało zmagania na podstawie których rywalizuje się każdego dnia o część z puli wynoszącej 5 000 euro. Zadanie jest proste, trzeba jedynie sporo pograć i obserwować konkurencję. Swoje szanse można odnawiać co 24 godziny. Zapraszamy do dalszej części wpisu, gdzie recenzujemy cały proces od A do Z.

Do 16.11 trwa pierwszy etap tych zmagań. W tym czasie należy zapisać się do turnieju oraz grać w Dragon’s Luck, Golden Temple, Puss N Boots i Wild Wild Chest. Codzienny turniej dostarczy za każdym razem 50 nagród, a te trafią do osób, które w wyznaczonym dniu zbiorą największą ilość rozegranych rund. Drugi etap trwa do 20.11, trzeci natomiast do 24.11. Każdy z nich to inna seria gier.

Unibet chwali się, że ostatnio aż 12 nowych wideo slotów trafiło do ich oferty, dlatego fazy te będą szczególnie ciekawe, każda z nich zawiera właśnie te pozycje. W całym zestawieniu jest też runda finałowa, a w niej aż 10 000 euro w puli całkowitej. Gorąco polecamy zapoznać się z regulaminem i wziąć udział.


Previous ArticleNext Article