PlayAmo, Promocje

PlayAmo oraz ich bitwa stołowa

Bitwa stołowa

Bitwa stołowa to jedna ze starszych i najbardziej atrakcyjnych promocji kasyna PlayAmo. Cieszy zatem fakt, że kolejny miesiąc z rzędu marka zdecydowała się na przedstawienie jej swoim graczom. Każda edycja trwa dokładnie tydzień, a po zakończeniu wydawanych jest aż 25 nagród gotówkowych, z czego najlepszy użytkownik wywalczy dla siebie całe 300 euro w gotówce. Sprawdźcie dokładnie jak wywalczyć taką kasę dla siebie.

PlayAmo stworzyło bardzo proste zasady gry, które będą dotyczyć pozycji jak blackjack czy bakarat. Bitwa stołowa to nic innego jak bezpośrednie zmagania pomiędzy użytkownikami. Za każde obrócone 1€ otrzymasz od marki 1 punkt do rankingu generalnego. Jest on zresztą dostępny na witrynie organizatora, zatem stale możesz monitorować swój progres i sprawdzać, jak dużo punktów – ewentualnie – brakuje ci do czołówki.

Rywalizacja stołowa
BlackJack

W akcji udział biorą wszystkie gry stołowe, bez wyjątków. PlayAmo udostępnia również licznik, który pokaże jak wiele pozostało wam czasu. Wszystko to składa się na przejrzyste reguły gry, które oczywiście dodatkowo rozpisano za sprawą warunków i zasad. Prowadzone są w kilku językach, zatem nie będziecie mieli kłopotu z żadnym punktem, który tam znajdziecie.

Łączna pula nagród to 1 000€ każdorazowo. Pamiętajcie przy tym, że pewne zagrywki nie są liczone do regulaminu i rankingu. Tym samym musicie bardzo szczegółowo przestrzegać postawionych wam reguł gry.


Previous Article