Promocje, Spinia

Środowe spiny w Spinii

Środowe spiny

Unikatowa promocja kasyna Spinia może się wam spodobać. Kasyno internetowe wyszło z propozycją wsparcia jednego z dni tygodnia. Środowe spiny, bo właśnie o nich tu mowa, będą z wami w godzinach od 00:00 do 23:59 i właśnie w tym czasie – co tydzień – możecie się o nie ubiegać. Zestaw zakłada tutaj doładowanie na poziomie 50 zakręceń, a taka wartość na pewno zainteresuje nawet te osoby, które zwykle nie zwracają uwagi na dodatki i bonusy.

Premia jest o tyle ciekawa, że nie trzeba się do niej zapisywać, a jedynym wymogiem stawianym przed graczami jest dokonanie depozytu na poziomie 40€. To stosunkowo niska stawka, która nie powinna odstraszyć nawet początkujących, zwłaszcza, że środowe spiny w takiej ilości robią wrażenie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że będą one podzielone na dwie partie – po 25 zakręceń przyznawanych co dzień.

Wasze zestawy zakręceń przyznawane będą na wideo slot Mercy of the Gods, który przeniesie was do legendarnego świata mitycznych bogów. Za sprawą 50 zakręceń będziecie mogli wykręcić naprawdę ciekawą wartość pieniężną, zwłaszcza, że samo Spinia nie narzuca w tej materii wielu ograniczeń. Weźcie jedynie pod uwagę potencjalny regulamin, w którym dostępne są warunki i zasady, czyli wszelkie wytyczne stawiane przed użytkownikami tego kasyna.

Na koniec pragniemy przypomnieć, że Spinia przygotowała dedykowane promocje na wybrane dni tygodnia, dzięki czemu możecie sięgać po kolejne zestawy obrotów, jak również doładowania gotówkowe czy turnieje. O wszystkich przeczytacie na stronie organizatora.


Previous Article